26 09 2012

Praca fizyczna Pomoc domowa do rezydencji w Anglii

J&C GROUP – Dodane przez ofertyangliaAnglia

UWAGA: Ta oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!

Oferta pracy w Anglii

Firma J&C GROUP oferuje kompleksowe rozwiązania z obszaru Recruitment & Human Resources Consulting kadry średniego i wyższego szczebla branży inżynieryjnej. Współpracujemy z klientami z Niemiec, Holandii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Norwegii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Dla naszego zagranicznego klienta firma poszukuje:
Pomoc domowa do rezydencji w Anglii

Region: Wielka Brytania

Opis Stanowiska:
- serwowanie posiłków
- obsługa bankietów (serwowanie napojów)
- witanie gości wg określonych standardów
- utrzymanie w czystości wyrobów zs stali szlachetniej
- sprzątanie
- pranie
- obowiązki domowe

Wymagania:
- minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
- referencje od poprzedniego pracodawcy (pracodawców)
- miła aparycja
- bardzo wysoka kultura osobista
- jakość pracy świadczona profesjonalnie, na bardzo wysokim poziomie
- bardzo dobra organizacja pracy
- dyskrecja i lojalność
- dyspozycyjność
- gotowość do zmiany miejsca zamieszkania
- wymogiem koniecznym jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Jak aplikować na ofertę

Oferujemy:
- stałą pracę na dłuższy okres czasu
- urlop wypoczynkowy obejmujący 28 dni w ciągu roku
- zakwaterowanie (pracownik poniesie koszt tylko opłat licznikowych – woda, prąd, itp.)
- wysokie wynagrodzenie: 20 000 – 25 000 funtów/rocznie
CV w języku polskim i angielskim wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres rekrutacjajcgroup.pl z podaniem w tytule maila : HK.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Kategorie ofert: Dam pracę. Typy ofert: Praca fizyczna. Tagi ofert: do rezydencji w anglii and pomoc domowa.

445 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

Wyślij zgłoszenie